Угруповання військ Курськ оприлюднило заяву, в якій відкидає інформацію про те, що російські війська захопили село Іволжанське в Сумській області. Вони стверджують, що це село знаходиться під контролем українських військ і знаходиться в глибині українських позицій. Українські військові наголошують, що немає жодних бойових дій або присутності ворога в цьому районі. Вони вважають, що повідомлення про бої в цьому районі є маніпуляцією з боку російських військових, які вигадують імена українських підрозділів та намагаються створити вигляд свого наступу на карті. Українські військові підкреслюють, що російські генерали, втомившись від провалів у боях, намагаються переміщати лінію фронту за допомогою клавіатури. Їхнє єдине справжнє досягнення – це поширення фейкових новин у власних ЗМІ.
ЗСУ спростували “захоплення” росіянами Іволжанського на Сумщині
