Posted in

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети - ЗМІ

За інформацією Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час нападу на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ці ракети розроблені для літаків F-16 та мають високу точність та дальність дії. Україна уклала контракт на закупівлю 3550 ракет такого типу за $825 млн. Ракетний удар був нанесений 22 червня, а Генштаб підтвердив використання високоточних крилатих ракет. ВЗПП-С, ціль, яку атакували, є ключовим російським підприємством у виробництві електроніки для військової техніки, зокрема ракет та зенітних систем. Україна також готова виробляти ракети до системи Патріот.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *