Оман повідомив європейських чиновників, що повернення до попередніх умов в Ормузькій протоці неможливе. Вони розглядають можливість введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень або навігаційна допомога для суден, що проходять через цей шлях. Чи ці збори будуть обов’язковими, поки не зрозуміло. Оман досліджує системи, що застосовуються на інших морських маршрутах, щоб прийняти рішення. Спільно з Іраном можуть ввести систему платного проходу через протоку, що хвилює США, Європу та інших сусідів Оману. Президент Франції збирається обговорити це питання з лідером Оману на зустрічі в Парижі.
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
