Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс підтвердив, що США виконали свою частину угоди, але попередив, що будь-яке насильство буде мати відповідь насильством. Недавно президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки на 60 днів, після чого має бути укладена остаточна угода.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
