Заступниця міністра економіки, довкілля та сільського господарства Дарія Марчак заявила, що головною проблемою на ринку праці в Україні є дефіцит робочої сили, незважаючи на те, що від 3,5 до 5 мільйонів людей працездатного віку залишаються поза ринком праці. Вона наголосила, що багато підприємств стикаються з нестачею робітників, що призводить до їх закриття. Марчак вважає, що потрібно створити умови для того, щоб ці люди мали доступ до ринку праці і подолали усі перешкоди. Для цього вона пропонує переглянути підходи до професійної підготовки та надати можливості для перекваліфікації. Раніше було повідомлено, що український ринок праці переживає трансформацію через критичний брак персоналу.
В Україні дефіцит кадрів і до 5 млн людей поза ринком праці – Мінекономіки
