У п’ятницю ввечері російські військові атакували Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та одному з підприємств. Житловий сектор також постраждав. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що пожежа на підприємстві спричинена російським безпілотником, але без постраждалих. Також сталася пожежа на автозаправній станції та пошкодження будинку, де одна людина постраждала. Іван Федоров попередив про можливість застосування керованих авіаційних бомб та нові вибухи у місті.
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
