Posted in

У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні вранці столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про це і закликав мешканців бути обережними з електроенергією. Хоча спочатку було сказано про відключення лише на лівому березі, але можливість знеструмлення і на правому березі. Причину відключень наразі не розголошують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *