Міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він зазначив, що росіяни вірять у цей “дух” і вимагають вірувати іншим. Сибіга наголосив, що для Росії важливо розуміти, що будь-який мирний план без участі України приречений на провал. Міністр закликав Москву припинити вірити в “духів” і реагувати на серйозні пропозиції України для досягнення миру. Також було зазначено, що російський глава МЗС Сергій Лавров вже не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною, внаслідок чого США відповіли, що в Анкориджі не було досягнуто жодних остаточних домовленостей щодо України.
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії
