У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив у Telegram, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. Інцидент стався в обласному центрі. Постраждалим надається медична допомога. Після цього була проведена нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та іншими службами, на якій обговорили заходи безпеки на подібних об’єктах та підвищення захисту паливної інфраструктури.
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
