Posted in

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Троє цивільних осіб отримали поранення в результаті цього удару. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цю подію, вказавши, що російський безпілотник атакував станцію і пошкодив автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі розслідуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *