Сьогодні війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Троє цивільних осіб отримали поранення в результаті цього удару. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цю подію, вказавши, що російський безпілотник атакував станцію і пошкодив автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі розслідуються.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
