Posted in

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська уранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. Внаслідок атаки на станції у Запоріжжі виникла пожежа, а дим, який помічають місцеві мешканці, є наслідком російського обстрілу. Інформація про постраждалих поки уточнюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *