Під час обміну полоненими в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у 2022 році. Сім’я на них чекала у Хмельницькому. Син був водієм бусика, яким вивозив поранених з поля бою, рятував їм життя. Обидва військовослужбовці були відзначені за мужність. Дружина одного та мати іншого відчули велике щастя через повернення своїх рідних. Вони зараз чекають на зустріч у Хмельниччині після довгих років тяжких розлук.
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
