Posted in

На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

На турнірі Меморіал імені Віталія Лонського у легкоатлетичній дисципліні стрибків у висоту українець Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри. Це дозволило йому виграти золото турніру і обійти чеського спортсмена Яна Штефелу, який раніше утримував рекорд з результатом 2.32 метри. Дорощук намагався підкорити ще вищу висоту, але на висоті 2.35 метри не вдалося йому побити свій же рекорд. Таким чином, він став переможцем турніру, випередивши Дмитра Нікітина і Вадима Кравчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *