У Чернігівській області вирішили обов’язково евакуювати жителів з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це рішення було ухвалено на запит військових. Евакуація стосується сіл у різних районах області, де залишилося близько тисячі жителів, у тому числі 120 дітей. Через відмову деяких мешканців їх перевезуть у безпечне місце протягом двох місяців.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
