Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Чи їх демонтували, чи припинили роботу по-іншому, поки не відомо. Зеленський віддавав Лукашенку тиждень на демонтаж цих ретрансляторів. Це обладнання було використано для ударів по деяких областях України.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський
