На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання без необхідних дозволів, при цьому не сплачуючи обов’язкові платежі за користування надрами. В результаті незаконної діяльності було видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод, що завдало збитків державі на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
