Міський голова на Київщині отримав підозру у зловживанні владою – його обвинувачують у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, посадовець організував схему, за допомогою якої земельні ділянки переходили у приватну власність, а потім легалізувалися шляхом укладення фіктивних договорів. Також встановлено, що він незаконно заволодівся землями водного та лісового фонду, перенесши їх на більш цінні території. Крім того, виявлено факти можливої розтрати бюджетних коштів під час виконання договору на озеленення території. Суд має розглянути клопотання про тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 75 мільйонів гривень, а також можливе відсторонення від посади. Також в ході слідства зафіксовано розмови, які можуть свідчити про планування незаконних дій щодо приватизації земель та розподілу бюджетних коштів.
Мер міста на Київщині отримав підозру
