У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка повертається до руху по повному залізничному кільці. Ремонт тривав майже два місяці, але зараз міст між станціями Почайна та Райдужний відновлено і буде відкритий для руху поїздів з 28 червня. На мосту провели оновлення несучих конструкцій, додали нові елементи колій та антикорозійний захист, що покращить безпеку руху та продовжить термін його служби.
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
