Posted in

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві сталися перебої з електропостачанням в деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електрикою поширилися й на правий берег у Голосіївському районі. Через це тимчасово зупинено рух фунікулера. Жителі районів залишилися без світла, і працівники енергетичних служб працюють над усуненням проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *