Іран відповів на удари США по своїй території, наносячи удари ракетами і безпілотниками по військових об’єктах американських сил в Кувейті та Бахрейні. Це порушило режим припинення вогню і може призвести до зупинення дипломатичних процесів. Іран погрожує “нищівною відповіддю” на подальші атаки. Ситуація загострилася після атак на торгове судно в Ормузькій протоці, за яку США також звинуватили Іран.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
