Posted in

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. У першому випадку правоохоронець збив на пішохідному переході дівчину, яка пізніше померла в лікарні. Йому було призначено 5 років ув’язнення і позбавлення права керувати транспортними засобами. Також він повинен виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець скоїв ДТП, в результаті чого жінка загинула. Йому було призначено 4 роки ув’язнення і позбавлення права керування автомобілем. Також триває розслідування щодо іншого правоохоронця, якому інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження пасажиру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *