Починаючи з Мілана-2026, спортсмени Олімпійських ігор отримають грант від МОК, який складатиме 10 тисяч доларів. Голова комісії спортсменів Пау Газоль повідомив, що ця виплата буде доступна не лише для медалістів, а й для всіх атлетів, які відповідають антидопінговим та етичним стандартам. Загалом на кожен чотирирічний період буде виділено 140 мільйонів доларів, що дозволить надати гранти близько 14 тисячам олімпійців. Цей крок МОК є визнанням зусиль спортсменів на шляху до Олімпіади.
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
