Posted in

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Унаслідок нападу на команду саперів у Херсонській області 24 червня двоє співробітників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії Норвезька народна допомога вирішила припинити всі роботи з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, і один з працівників помер на місці, а інший від отриманих травм пізніше помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, а їхнє життя не в небезпеці. За даними військового керівництва Херсона, атака була здійснена російською ракетою “Іскандер-М”, але організація наразі перевіряє цю інформацію. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги Раймонд Йохансен підкреслив, що напад на гуманітарну організацію є тривожною тенденцією, яка стає все поширенішою. Наразі організація продовжує свою діяльність лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога почала працювати в Україні у 2022 році і має 475 співробітників, які займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *