Сьогодні вранці столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про це і закликав мешканців бути обережними з електроенергією. Хоча спочатку було сказано про відключення лише на лівому березі, але можливість знеструмлення і на правому березі. Причину відключень наразі не розголошують.
У Києві ввели екстрені відключення світла
