Сьогодні вранці у Києві сталися перебої з електропостачанням в деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електрикою поширилися й на правий берег у Голосіївському районі. Через це тимчасово зупинено рух фунікулера. Жителі районів залишилися без світла, і працівники енергетичних служб працюють над усуненням проблеми.
Кілька районів Києва залишилися без світла
