Posted in

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у румунському місті Клуж-Напока. Вона отримала срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Перемогла в цій категорії стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а на третьому місці – Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *