Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, розповів, що причиною відмови боксера від титулів WBC, WBA та IBF стало те, що Усик хоче, щоб інші боксери мали можливість поборотися за ці пояси. Це рішення дає шанс Ентоні Джошуа зібрати всі титули і об’єднати їх. Усик планує завершити кар’єру фінальними боями в США, але тримає за собою пояс The Ring. Це рішення було прийняте з думками про майбутнє Усика у суперважкій вазі.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
