У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації часів 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який у стані алкогольного сп’яніння пошкодив пам’ятник. Поліцейські знайшли відеозапис, де чоловік вчиняє наругу над пам’ятником і вдалося встановити його особу. Зловмиснику повідомлено про підозру, і зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
