Сполучені Штати Америки відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилося 16 червня і не було продовжено. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Санкції були запроваджені у жовтні минулого року, а в березні США частково послабили їх через стабільність світового енергетичного ринку.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
