Співробітники Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури розкрили діяльність чотирьох людей, які були поплічниками ФСБ Росії. Вони вчиняли підпали у Кіровоградській та Одеській областях. За даними розслідування, ці особи були завербовані російськими спецслужбами через Telegram-канали, де їм обіцяли легкі гроші. За завданнями замовників, вони підпалювали автомобілі Сил оборони за допомогою легкозаймистих речовин. У результаті операції було затримано злочинну групу на Кіровоградщині, яка підпалила два пікапи ЗСУ. Також був затриманий військовослужбовець, який залишив військову частину і почав вчиняти підпали на замовлення. Затриманим повідомили про підозру, а їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
