Директор Usyk17 Сергій Лапін висловив свою думку щодо того, чому Олександр Усик не хоче боксувати проти Агита Кабаєла. Він пояснив, що це питання вирішується на комерційному рівні, а не особистому. Лапін зауважив, що для такого великого бою потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та організаційна підтримка. Він підкреслив, що якщо у бою з Агітом буде відповідна підтримка, то він відбудеться, а якщо ні, то є інші варіанти для Усика.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
