У четвер у деяких районах Києва було введено аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомлено Укренерго. Це сталося через технологічне порушення на одному з енергетичних об’єктів. Енергетики вже почали вирішувати проблему і обіцяють якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також було виявлено відключення електропостачання на лівому березі Києва та в інших районах столиці, а також у п’яти регіонах України через російські удари по електромережам.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
