Posted in

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Сьогодні вранці в п’яти областях України знову відбулися відключення електроенергії через удари російських військ по енергетичних об’єктах. Укренерго повідомило про нові знеструмлення в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях. Усюди, де це можливо, проводяться ремонтні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка заохочує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, особливо вдень і ввечері, щоб навантаження на енергосистему було рівномірним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *