Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn призупинила рух поїздів по всій країні через збій у цифровій залізничній радіомережі. Усі поїзди компанії застрягли на станціях, і технічні спеціалісти зараз працюють над вирішенням проблеми. Пасажирам рекомендували шукати альтернативний транспорт через очікувані значні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn вибачилася перед пасажирами та обіцяла компенсацію у вигляді ваучерів на таксі та проживання в готелі. Система GSM-R, що використовується для зв’язку між машиністами поїздів та центрами управління рухом, є причиною збою. Поки не відомо, як довго триватимуть перебої та скільки поїздів та пасажирів постраждали через цю ситуацію.
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу
