Сьогодні зранку в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи, де можуть працювати у безпечних умовах. Споживання електроенергії зросло через підвищення температури повітря, бо люди активно використовують кондиціонери. Енергетики радять перенести активне споживання електроенергії на період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
