Posted in

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром, Пакистаном і США в Швейцарії було досягнуто прогресу. Речник МЗС Ірану повідомив, що сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж нафти. Також угода була досягнута щодо безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Посередники Катару та Пакистану зазначили позитивну атмосферу переговорів і досягнення значного прогресу. Було узгоджено створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом медіації та угоди про дорожню карту для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори продовжаться до кінця тижня. Також була узгоджена участь Лівану у групі з усунення конфліктів для припинення військових операцій у країні. Президент США Дональд Трамп погрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто угоди з Іраном, що може загострити ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *