Posted in

“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали

У вечірню неділю, 21 червня, особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. Це підтверджують скріншоти з дописами на каналі російського чиновника. Зламано було другий Telegram-канал мера під назвою “Сергій Собянін. Особистий блог”, який є офіційним. У результаті злому на каналі з’явились повідомлення про “Москва горітиме”, “Слава Україні” та збір коштів на потреби української армії. Після цього публікації були видалені, а канал відновлено. Інцидент стався у день народження мера, коли йому виповнилося 68 років. Основний міський канал мера – “Мер Москви”, який публікує оперативні міські новини, залишився непошкодженим. Також варто зазначити, що минулого року меру Москви було заочно повідомлено про підозру у мобілізації майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *